17. Reklamskylt, "Loranga", Apotekarnes Stockholm

Emaljerad plåt. Repor, emaljskador. (26,5x45)

Varunr 246520

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK 4 600 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

4 400 SEK2018-02-25 11:47
4 200 SEK2018-02-23 10:42
3 000 SEK2018-02-25 11:08
2 400 SEK2018-02-23 11:27
1 000 SEK2018-02-22 23:19
700 SEK2018-02-22 22:24
600 SEK2018-02-22 22:38
500 SEK2018-02-22 19:48
300 SEK2018-02-22 21:46
200 SEK2018-02-22 19:41
150 SEK2018-02-22 19:27
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms