25. Vaser 2st, "Kantarelli", Tapio Wirkkala för Iittala

Med slipad dekor. Signerade, en daterad 55. (Höjd 11-17)

Varunr 246402

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 500 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

1 500 SEK2018-02-25 11:53
1 400 SEK2018-02-25 12:04
800 SEK2018-02-25 11:42
750 SEK2018-02-25 10:02
700 SEK2018-02-24 08:37
650 SEK2018-02-23 02:00
500 SEK2018-02-22 22:44
100 SEK2018-02-22 19:17
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms