28. Madeleine Pyk (f.1934)

Färglitografi, komposition. Signerad och numrerad. Inramad. (Rammått 42x28)

Varunr 246578

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK 1 400 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

1 400 SEK2018-02-25 10:57
1 300 SEK2018-02-25 11:41
750 SEK2018-02-25 10:16
600 SEK2018-02-23 11:21
500 SEK2018-02-22 21:00
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms