39. Ralph Judell (f.1935)

Olja på duk, motiv med fjäril. Signerad och daterad 1996. (120x74)

Varunr 246005

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 2 100 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 000 SEK2018-02-25 12:00
1 900 SEK2018-02-25 11:58
1 400 SEK2018-02-25 11:59
800 SEK2018-02-24 16:26
500 SEK2018-02-23 15:03
400 SEK2018-02-23 09:08
150 SEK2018-02-22 20:57
100 SEK2018-02-22 19:43
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms