5. Dalahäst, 1900-talets första hälft

Träskuren och bemålad. Huvud med lagning, öra med avslag. (Höjd 18, längd 18)

Varunr 246026

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 3 000 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

3 000 SEK2018-02-24 11:24
2 900 SEK2018-02-23 20:03
500 SEK2018-02-23 08:28
350 SEK2018-02-23 03:04
250 SEK2018-02-22 22:25
150 SEK2018-02-22 19:59
100 SEK2018-02-22 19:52
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms