6. Ljusstakar ett par, silver, rokokostil, 1900-tal

Vriden dekor. Importstämplar. (Höjd 26,5)

Varunr 246378

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

1 400 SEK2018-02-25 11:29
1 300 SEK2018-02-25 10:34
900 SEK2018-02-24 19:37
550 SEK2018-02-23 10:33
250 SEK2018-02-23 20:33
150 SEK2018-02-22 19:34
100 SEK2018-02-22 18:48
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms