7. Bälte med nålhus och knivslida, allmoge, 1800-tal

Nålhus i mässing med graverad monogram. Slitage. (Nålhusets längd 5,5)

Varunr 246232

25 Februari 2018 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 2 300 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

1 400 SEK2018-02-25 11:39
1 300 SEK2018-02-25 11:53
900 SEK2018-02-25 09:30
850 SEK2018-02-24 22:17
650 SEK2018-02-23 19:21
250 SEK2018-02-22 23:02
200 SEK2018-02-22 22:15
200 SEK2018-02-22 22:24
100 SEK2018-02-22 19:51
100 SEK Startpris

2018-02-25 Månadsauktion, Söndag 25 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms