16. Gunnar Kalles

Träskuren och bemålad figur. Signerad och daterad 1985. (Höjd 26,5)

Varunr 248768

8 April 2018 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 700 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

1 700 SEK2018-04-08 11:54
1 600 SEK2018-04-07 14:16
1 400 SEK2018-04-08 09:33
1 000 SEK2018-04-07 21:45
900 SEK2018-04-05 20:11
150 SEK2018-04-05 20:06
100 SEK2018-04-05 19:27
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms