17. Gunnar Kalles

Träskuren och bemålad gumma. Signerad och numrerad. Vattenflaskan med senare band. (Höjd 27)

Varunr 248769

8 April 2018 12:00

Klubbslag8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK 1 400 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

1 400 SEK2018-04-08 11:55
1 300 SEK2018-04-08 09:34
1 100 SEK2018-04-08 10:09
800 SEK2018-04-07 21:44
150 SEK2018-04-05 20:06
100 SEK2018-04-05 19:27
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms