27. Kaffekanna i silver, nyrokoko, Norge, 1862

Bukig form. Krönt med blomma. Stämplad N.Thune. Repor. (Höjd 21, vikt 477g.)

Varunr 249308

8 April 2018 12:00

Klubbslag2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 300 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

1 300 SEK2018-04-08 07:30
1 200 SEK2018-04-06 19:08
1 100 SEK2018-04-06 08:46
900 SEK2018-04-06 08:05
350 SEK2018-04-05 20:02
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms