4. Vas, Berndt Friberg, Gustavsberg studio, daterad 1975

Stengods. Brunglaserad. Signerad. (Höjd 20)

Varunr 248765

8 April 2018 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 4 400 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

4 400 SEK2018-04-08 11:59
4 200 SEK2018-04-08 11:41
4 000 SEK2018-04-08 08:39
3 800 SEK2018-04-08 10:19
3 000 SEK2018-04-05 20:55
3 000 SEK2018-04-06 00:39
2 000 SEK2018-04-05 19:31
150 SEK2018-04-05 20:05
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms