42. Lars Nils Pirak (1932-2008)

Olja på pannå, vinterbild med renar. Signerad. (38x25)

Varunr 249734

8 April 2018 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 500 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 500 SEK2018-04-08 10:01
2 400 SEK2018-04-08 11:46
1 200 SEK2018-04-07 09:34
800 SEK2018-04-06 01:54
500 SEK2018-04-05 21:59
400 SEK2018-04-05 21:57
150 SEK2018-04-05 20:23
100 SEK2018-04-05 20:03
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms