44. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, motiv med putti. I samtida ram. Färgsläpp. Ram med dekorsprickor och färgslitage. (45x35)

Varunr 249461

8 April 2018 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 5 400 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

4 200 SEK2018-04-08 08:53
4 000 SEK2018-04-08 09:28
3 400 SEK2018-04-07 20:05
3 400 SEK2018-04-07 20:21
1 700 SEK2018-04-06 13:38
750 SEK2018-04-05 23:03
650 SEK2018-04-05 21:30
600 SEK2018-04-05 21:28
500 SEK2018-04-05 20:18
450 SEK2018-04-05 20:23
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms