54. Okänd konstnär, 1800-tal

Olja på duk. Figurscen. Osignerad. Senare uppklistrad på pannå. Duklagningar samt retuscher. (78x67)

Varunr 249516

8 April 2018 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 3 400 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

3 200 SEK2018-04-07 20:48
3 000 SEK2018-04-08 10:58
2 800 SEK2018-04-07 20:19
2 500 SEK2018-04-07 19:38
2 000 SEK2018-04-06 22:42
750 SEK2018-04-06 08:03
650 SEK2018-04-06 11:14
400 SEK2018-04-06 10:54
150 SEK2018-04-05 20:24
100 SEK2018-04-05 19:31
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms