9. Bägare i silver, 1800-talets första hälft

Ch.Nordin, Hudiksvall. Med graverad dekor och monogram. Fot med vridna åsar. Invändigt förgylld. Fot med bula. (Höjd 18, diameter 13, vikt 178g.)

Varunr 248600

8 April 2018 12:00

Klubbslag28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK 3 400 SEK20 00 SEK21 00 SEK

3 400 SEK2018-04-08 10:31
3 200 SEK2018-04-08 11:59
2 000 SEK2018-04-07 15:22
1 900 SEK2018-04-07 20:21
1 400 SEK2018-04-06 18:26
1 200 SEK2018-04-05 20:12
200 SEK2018-04-05 19:59
100 SEK2018-04-05 18:33
100 SEK Startpris

2018-04-08 Månadsauktion, Söndag 8 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms