11. Oidentifierad konstnär, England, 1800-tal

Olja på duk, landskap med vilande får. Signerad T.Stoney ....? Krackeleringar. Ram med dekorsprickor. (14x20)

Varunr 256861

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 400 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

1 400 SEK2018-06-10 11:45
1 300 SEK2018-06-09 20:01
1 000 SEK2018-06-10 10:58
350 SEK2018-06-07 22:19
150 SEK2018-06-07 20:52
100 SEK2018-06-07 19:27
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms