12. Per Hilding Perjons (1911-1998)

Olja på duk, kvinna vid öppen eld. Signerad. (55x45)

Varunr 257156

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 2 300 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

2 300 SEK2018-06-07 18:58
2 200 SEK2018-06-08 18:25
1 000 SEK2018-06-07 20:26
100 SEK2018-06-07 18:52
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms