19. Stekfat, Kina, Qianlong, 1700-tal

Vitglaserad med blå landskapsdekor. Kantnaggar. (45x36,5)

Varunr 256854

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 100 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

2 100 SEK2018-06-10 10:38
2 000 SEK2018-06-10 11:21
1 700 SEK2018-06-10 10:37
1 000 SEK2018-06-09 21:24
650 SEK2018-06-09 17:36
450 SEK2018-06-08 10:05
350 SEK2018-06-09 13:09
250 SEK2018-06-08 21:19
100 SEK2018-06-07 18:45
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms