40. Herrarmbandsur, "Seamaster Cosmic", Omega

Automatic. Förgylld stålboett, läderarmband. Fungerar vid inskrivning, funktionsgaranti lämnas ej. Bruksslitage. (Diameter 35mm)

Varunr 255391

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 2 800 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

2 800 SEK2018-06-08 20:30
2 700 SEK2018-06-07 11:36
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms