52. Okänd konstnär, 1800-tal

Olja på duk, bergslandskap med figurer. Signerad. Krackeleringar. Ram med dekorskador/lagningar. (30x47)

Varunr 257105

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK 550 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

550 SEK2018-06-10 11:41
500 SEK2018-06-09 21:25
400 SEK2018-06-09 12:56
200 SEK2018-06-08 22:50
150 SEK2018-06-08 20:29
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms