59. Golvlampa, ASEA, 1950-tal

Modellnummer E1767. Rödlackad metall, med förnicklade detaljer. Stämplad. Mindre färgslitage. (Höjd 135)

Varunr 255459

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK 2 800 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK

2 800 SEK2018-06-10 11:57
2 700 SEK2018-06-10 10:25
2 500 SEK2018-06-09 22:24
750 SEK2018-06-08 18:04
700 SEK2018-06-08 22:18
600 SEK2018-06-07 20:22
300 SEK2018-06-07 22:22
200 SEK2018-06-07 21:29
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms