6. William Hemsley (1819-1893), tillskriven

Olja på träskiva, interiör med figurer. Osignerad. I samtida ram med dekorsprickor. (20x15)

Varunr 256864

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 2 100 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK

2 100 SEK2018-06-09 15:49
2 000 SEK2018-06-09 12:53
500 SEK2018-06-07 22:19
400 SEK2018-06-08 11:43
300 SEK2018-06-07 23:07
100 SEK2018-06-07 20:30
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms