61. Svepask, allmoge, Dalarna, 1800-talets första hälft

Originalmålning. Enligt uppgift från Ullvi, Leksand. Färgslitage. (Höjd 15, längd 50)

Varunr 256511

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 600 SEK2 00 SEK3 00 SEK

1 700 SEK2018-06-10 07:51
1 600 SEK2018-06-08 22:51
800 SEK2018-06-08 17:23
450 SEK2018-06-07 22:15
350 SEK2018-06-07 21:37
100 SEK2018-06-07 18:25
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms