66. Bordsfotogenlampa, 1900-talets början

Mässing. Med vriden stomme. Klotformad kupa med dekor av franska liljan. Kupa med mindre naggar. (Höjd exklusive rör 68)

Varunr 256176

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 2 400 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK

2 400 SEK2018-06-10 12:00
2 300 SEK2018-06-10 12:05
1 100 SEK2018-06-10 11:06
500 SEK2018-06-09 21:26
350 SEK2018-06-08 22:22
150 SEK2018-06-08 21:56
100 SEK2018-06-07 22:15
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms