69. Gunghäst, 1900-talets första hälft

Skuret och bemålat trä. Svans och man av tagel. Hårt färgslitage, mindre skador. (Längd 115)

Varunr 255820

10 Juni 2018 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 800 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

1 800 SEK2018-06-10 09:32
1 700 SEK2018-06-10 10:07
1 100 SEK2018-06-09 06:29
100 SEK2018-06-07 23:08
100 SEK Startpris

2018-06-10 Månadsauktion, Söndag 10 juni Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms