39. Träskulptur, 1800-tal

Gustav II till häst. Spår av bemålning.
Lagningar.
Höjd 28.

Varunr 254793

20 Maj 2018 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 5 800 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

2018-05-20 Månadsauktion, Söndag 20 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms