40. Skulptur i marmor, 1900-talets första hälft

Poserande flicka. Otydligt signerad.
Smärre naggar och fläckar.
Höjd 40.

Varunr 254533

20 Maj 2018 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 850 SEK11 00 SEK12 00 SEK

2018-05-20 Månadsauktion, Söndag 20 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms