41. Golvlampor ett par, "Bumlingen", Anders Pehrson för Ateljé Lyktan

Förgylld metall.
Repor, bulor. Skruv saknas.
Höjd 132.

Varunr 254973

20 Maj 2018 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK 2 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK

2018-05-20 Månadsauktion, Söndag 20 maj Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms