13. Lindorm Liljefors (1909-1985)

Olja på pannå, insjölandskap med änder. Signerad och daterad 67. Något lös i ram. (40x55)

Varunr 268353

11 November 2018 12:00

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK4 00 SEK 1 600 SEK12 00 SEK13 00 SEK

1 600 SEK2018-11-11 10:43
1 500 SEK2018-11-10 21:39
700 SEK2018-11-11 09:54
500 SEK2018-11-10 19:10
150 SEK2018-11-09 06:37
100 SEK Startpris

2018-11-11 Månadsauktion, Söndag 11 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms