50. Emaljerad reklamskylt, Mazetti, 1900-talets första hälft

Emaljskador, rost. (39x99)

Varunr 267430

11 November 2018 12:00

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 3 200 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

3 200 SEK2018-11-11 09:49
3 000 SEK2018-11-11 10:23
2 400 SEK2018-11-08 15:46
1 800 SEK2018-11-10 18:36
1 200 SEK2018-11-09 20:49
850 SEK2018-11-08 22:18
750 SEK2018-11-08 20:05
100 SEK Startpris

2018-11-11 Månadsauktion, Söndag 11 november Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms