25. Kaffekoppar med fat 12st, "Golden Sun", Bing & Gröndahl

Vitglaserade med förgylld dekor. Bruksslitage, bl.a. andra sortering. (Höjd exklusive hänkel 7, diameter 8,5)

Varunr 272101

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag26 00 SEK27 00 SEK 1 500 SEK27 00 SEK28 00 SEK

1 400 SEK2019-01-11 00:36
1 400 SEK2019-01-11 19:15
1 000 SEK2019-01-10 22:41
900 SEK2019-01-10 21:55
700 SEK2019-01-10 22:24
250 SEK2019-01-10 20:44
150 SEK2019-01-10 21:39
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms