34. Okänd konstnär, 1700-tal

Olja på duk, landskap med boskap. Dubblerad duk, retuscher, krackeleringar. (70x95)

Varunr 271736

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK 1 300 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

950 SEK2019-01-12 19:36
900 SEK2019-01-13 11:16
750 SEK2019-01-13 10:34
500 SEK2019-01-13 01:41
300 SEK2019-01-11 07:56
250 SEK2019-01-12 17:34
150 SEK2019-01-11 11:33
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms