37. Caroline Af Ugglas (f.1972)

Olja på duk, komposition. Signerad. (82x100)

Varunr 272907

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 5 000 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

5 000 SEK2019-01-13 11:47
4 800 SEK2019-01-13 12:03
3 800 SEK2019-01-12 16:08
3 000 SEK2019-01-12 16:31
2 100 SEK2019-01-12 16:01
2 000 SEK2019-01-12 13:42
1 600 SEK2019-01-12 13:53
1 100 SEK2019-01-12 10:17
900 SEK2019-01-12 09:21
500 SEK2019-01-12 05:38
450 SEK2019-01-11 20:47
400 SEK2019-01-11 19:02
300 SEK2019-01-11 19:16
200 SEK2019-01-11 19:12
100 SEK2019-01-11 16:21
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms