40. Dalahäst, 1900-talets början

Träskuren och bemålad. Nötningar, färgslitage, huvud med lagning. (Höjd 20)

Varunr 271177

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK 2 500 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK

2 500 SEK2019-01-13 11:59
2 400 SEK2019-01-13 11:48
2 300 SEK2019-01-13 11:57
1 800 SEK2019-01-13 00:21
1 800 SEK2019-01-13 08:52
1 400 SEK2019-01-12 21:55
1 300 SEK2019-01-12 19:37
1 000 SEK2019-01-11 16:49
900 SEK2019-01-11 06:57
800 SEK2019-01-10 21:25
800 SEK2019-01-10 22:55
700 SEK2019-01-10 21:27
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms