7. Thomas Ralph Spence (1855-1916)

Olja på duk, kvinnor med duvor. Monogramsignerad och daterad 1879. Mindre duklagning och retusch, smärre färgbortfall. (80x47)

Varunr 271728

13 Januari 2019 12:00

Klubbslag16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 35 000 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

33 000 SEK2019-01-13 11:59
32 500 SEK2019-01-13 11:59
20 000 SEK2019-01-13 11:15
16 000 SEK2019-01-12 22:46
12 000 SEK2019-01-12 23:22
8 800 SEK2019-01-11 20:36
8 600 SEK2019-01-11 14:59
8 000 SEK2019-01-11 10:00
3 000 SEK2019-01-11 12:55
2 100 SEK2019-01-10 21:12
1 900 SEK2019-01-11 08:54
1 700 SEK2019-01-11 02:25
1 500 SEK2019-01-10 20:29
250 SEK2019-01-10 20:29
150 SEK2019-01-10 20:27
100 SEK2019-01-10 20:23
100 SEK Startpris

2019-01-13 Månadsauktion, Söndag den 13 januari Kl.12.00, Borlänge

Lördag den kl.11-14.00 Söndag den kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms