17. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Frida". Signerad, i plåten daterad 1914. Inramad. (19,5x14,5)

Varunr 273971

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 3 400 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK

3 400 SEK2019-02-03 10:10
3 200 SEK2019-02-02 19:06
3 000 SEK2019-02-02 12:32
2 900 SEK2019-01-24 20:48
950 SEK2019-01-31 20:17
250 SEK2019-01-31 18:49
150 SEK2019-01-31 18:41
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms