22. Jörgen Stening (f.1943)

Olja på duk, "Scener ur ett äktenskap III". Signerad och daterad 02. (125x190) Proveniens: Konstnärens egen ateljé.

Varunr 274400

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK 1 100 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

400 SEK2019-02-02 19:18
350 SEK2019-02-02 20:12
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms