23. Jörgen Stening (f.1943)

Olja på duk, "Avvaktan". Signerad. Ställvis med krackeleringar. (125x190) Proveniens: Konstnärens egen ateljé.

Varunr 274399

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK 850 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK

5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2365 SEK

850 SEK2019-02-02 19:19
800 SEK2019-01-31 22:36
400 SEK2019-01-31 19:42
200 SEK2019-01-31 19:36
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms