26. Frans Wilhelm Odelmark (1849-1937)

Olja på duk, orientalisk interiör. Signerad. (97x65)

Varunr 273583

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK 5 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK

3 400 SEK2019-02-03 11:47
3 200 SEK2019-02-03 10:52
2 300 SEK2019-02-03 10:08
2 100 SEK2019-02-02 19:19
1 700 SEK2019-02-02 16:06
450 SEK2019-02-01 10:05
350 SEK2019-01-31 19:51
250 SEK2019-01-31 20:02
150 SEK2019-01-31 18:44
100 SEK2019-01-31 17:41
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms