28. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Självporträtt". Signerad, i plåten daterad 1911. Inramad. (15,5x12)

Varunr 273972

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 5 000 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

5 000 SEK2019-02-02 22:51
4 800 SEK2019-01-24 20:49
4 000 SEK2019-02-01 23:17
1 300 SEK2019-02-01 10:37
1 100 SEK2019-01-31 20:58
950 SEK2019-01-31 20:16
250 SEK2019-01-31 18:50
150 SEK2019-01-31 18:42
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms