30. Matservisdelar, "Berså", Stig Lindberg för Gustavsberg

Förrättstallrikar 11st, serveringsskål, uppläggningsfat 2st, burk med lock, saltströare samt fat till frukostkopp. Burkens lock med kantskada, ströaren med fotskada. Varierande årgångar. Repor, bruksslitage. (Tallrikarnas diameter 21,5)

Varunr 273867

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK 1 600 SEK17 00 SEK18 00 SEK

1 600 SEK2019-02-03 11:41
1 500 SEK2019-02-02 23:57
1 300 SEK2019-02-02 16:54
1 200 SEK2019-02-02 11:07
1 100 SEK2019-02-01 19:33
1 000 SEK2019-01-31 19:02
900 SEK2019-01-31 22:22
800 SEK2019-01-31 18:41
150 SEK2019-01-31 19:01
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms