47. Anders Zorn (1860-1920)

Etsning, "Gopsmorsstugan". Signerad, i plåten daterad 1917. Inramad. (29x20)

Varunr 273985

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK 7 200 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK

7 200 SEK2019-01-31 21:28
7 000 SEK2019-02-02 16:00
6 000 SEK2019-02-01 23:18
4 800 SEK2019-01-24 21:02
950 SEK2019-01-31 20:17
250 SEK2019-01-31 18:59
150 SEK2019-01-31 18:42
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms