50. Taklampa, jugend, tidigt 1900-tal

Delvis förgylld mässing. Med reliefdekor av solrosor och bladverk. Fyra ljuspunkter. Slipade och frostade kupor. (Höjd 87, bredd 55)

Varunr 273229

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 4 600 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK

4 600 SEK2019-02-03 11:59
4 400 SEK2019-02-03 11:54
2 700 SEK2019-02-02 12:44
2 300 SEK2019-02-02 22:37
1 500 SEK2019-02-01 21:51
900 SEK2019-02-02 09:35
550 SEK2019-02-01 21:31
500 SEK2019-02-01 21:24
450 SEK2019-02-01 18:59
400 SEK2019-02-01 12:19
350 SEK2019-02-01 10:54
300 SEK2019-01-31 21:42
150 SEK2019-01-31 20:51
100 SEK2019-01-31 17:42
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms