6. Holländsk skola, 1700-tal

Olja på kopparplåt, interiör med figurer. Ett hörn med färgbortfall. Smärre märken. (52x40)

Varunr 273586

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 14 000 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5 600 SEK2019-02-03 11:47
5 400 SEK2019-02-03 10:42
3 600 SEK2019-02-03 08:03
3 000 SEK2019-02-01 15:32
2 600 SEK2019-02-01 23:28
1 100 SEK2019-02-01 11:47
600 SEK2019-02-01 10:03
500 SEK2019-02-01 09:42
200 SEK2019-01-31 20:02
100 SEK2019-01-31 17:39
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms