63. Gustaf Ankarcrona (1869-1933)

Olja på duk, "Sommardag/Floda, Dalarna". Monogramsignerad och daterad 1905. Dukens hörn med spår efter spik. (39x29)

Varunr 273478

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK 5 600 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK

3 800 SEK2019-02-03 11:49
3 600 SEK2019-02-03 10:47
3 400 SEK2019-02-02 23:04
3 200 SEK2019-02-02 08:27
2 900 SEK2019-01-29 09:25
2 200 SEK2019-01-31 22:54
950 SEK2019-01-31 20:20
250 SEK2019-01-31 19:24
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms