8. Giovanni Paolo Panini, hans efterföljare, 17/1800-tal

Olja på duk, Italiensk hamnbild. Dubblerad duk. Mindre duklagningar. Ram med smärre dekorskador. (50x75)

Varunr 273305

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 22 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

16 000 SEK2019-02-03 11:45
15 500 SEK2019-02-03 11:55
11 000 SEK2019-02-03 11:43
10 000 SEK2019-02-03 11:28
9 800 SEK2019-02-03 11:20
9 000 SEK2019-02-02 15:56
8 400 SEK2019-02-02 19:15
4 400 SEK2019-02-01 15:32
2 600 SEK2019-01-31 20:53
2 400 SEK2019-02-01 14:03
2 200 SEK2019-01-31 22:48
1 800 SEK2019-01-31 18:28
500 SEK2019-01-31 18:22
100 SEK2019-01-31 17:40
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms