9. Damarmbandsur, Breitling, Callistino

Stål, med detaljer i 18k. Med datumangivelse. Går ej. Boett saknar en skruv. Boettdetalj sned. Bruksslitage, repor. (Diameter 27mm)

Varunr 274682

3 Februari 2019 12:00

Klubbslag14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK 4 200 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

3 400 SEK2019-02-03 11:59
3 200 SEK2019-02-03 08:23
3 000 SEK2019-02-02 19:16
2 800 SEK2019-02-02 15:49
2 700 SEK2019-02-01 15:49
800 SEK2019-02-01 12:09
550 SEK2019-02-01 08:47
450 SEK2019-01-31 23:06
350 SEK2019-01-31 22:19
300 SEK2019-01-31 21:25
200 SEK2019-01-31 21:23
100 SEK2019-01-31 18:25
100 SEK Startpris

2019-02-03 Månadsauktion, Söndag den 3 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms