10. Bestickuppsättning, silver, "Chippendale", C.G.Hallberg

Matgafflar 14st, matskedar 11st, matknivar 12st, bordsskedar 8st, smörknivar 6st, kaffeskedar 10st samt moccaskedar 12st. Matknivarna med rostfria blad. Bruksslitage, repor, några delar med böjda skaft. (Vikt exklusive matknivar 2251g., knivarnas vikt 770g., längd 10,5-22,5)

Varunr 274951

24 Februari 2019 12:00

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 7 000 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

7 000 SEK2019-02-24 10:46
6 800 SEK2019-02-22 15:32
6 800 SEK2019-02-23 10:12
6 200 SEK2019-02-22 20:34
4 000 SEK2019-02-21 20:23
100 SEK Startpris

2019-02-24 Månadsauktion, Söndag 24 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms