16. Ämbetsmannavärja, 18/1900-tal

Förgyllt handtag med inläggningar av pärlemor. Klinga av stål. Balja i läder och mässing, med graverad dekor. Klinga med fläckar, balja med slitage. (Längd 90)

Varunr 276112

24 Februari 2019 12:00

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK 2 200 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK

2 200 SEK2019-02-23 15:22
2 100 SEK2019-02-23 11:28
1 500 SEK2019-02-23 10:59
950 SEK2019-02-22 21:12
750 SEK2019-02-22 14:43
700 SEK2019-02-22 12:21
700 SEK2019-02-22 13:13
400 SEK2019-02-21 21:52
350 SEK2019-02-21 21:39
300 SEK2019-02-21 20:50
250 SEK2019-02-21 20:22
200 SEK2019-02-21 20:22
150 SEK2019-02-21 20:13
100 SEK2019-02-21 19:47
100 SEK Startpris

2019-02-24 Månadsauktion, Söndag 24 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms