19. Kaffeservis 3 delar, silver, rokokostil, Norge, 1900-tal

Med reliefdekor och lockknopp i form av rosor. Ornamenterade fötter. Sockerskål och gräddkanna invändigt förgyllda. Ristade personnummer. (Höjd 7-18, vikt 885g.)

Varunr 275308

24 Februari 2019 12:00

Klubbslag5 00 SEK6 00 SEK7 00 SEK 2 400 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

2 400 SEK2019-02-24 10:56
2 300 SEK2019-02-24 10:47
2 200 SEK2019-02-21 23:58
2 200 SEK2019-02-22 09:48
2 000 SEK2019-02-21 22:56
700 SEK2019-02-21 21:45
250 SEK2019-02-21 22:01
150 SEK2019-02-21 20:50
100 SEK2019-02-21 19:31
100 SEK Startpris

2019-02-24 Månadsauktion, Söndag 24 februari Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms